چهار شنبه 26 تیر 1398
کد مطلب: 610
تعداد بازدید: 4177

طراحی پورتال سفارشی و اختصاصی

طراحی پورتال سفارشی و اختصاصی

با توجه به اینکه بسیاری از سازمانها مراودات متنوعی و بیشماری با مخاطبان دارند، طراحی پورتال اختصاصی با کارایی و امکانات مناسب اطلاع رسانی و ارتباطی ، باعث کاهش مراجعات حضوری و افزایش رضایتمندی می شود. از سوی دیگر طراحی و پیاده سازی ساز و کارهای سازمان الکترونیک بر روی پورتال وب باعث سرعت بخشیدن به فرآیند های کاری و رفع مشکلات شهروندان خواهد شد.

پورتال چیست و چرا سازمان ها به طراحی اختصاصی پورتال نیاز دارند؟


با توجه به اینکه بسیاری از دستگاه های دولتی و سازمانها مراودات بیشماری با شهروندان دارند، بهینگی در پرتال اطلاع رسانی سازمانها ، باعث کاهش مراجعات حضوری می شود. در نتیجه طراحی و پیاده سازی ساز و کارهای سازمان الکترونیک بر روی وب باعث سرعت بخشیدن به فرآیند های کاری و رفع مشکلات شهروندان خواهد شد.
عصر حاضر دنیای شگفت انگیزی  از ارتباطات را به ارمغان آورده است و جهان دائما رو به تغییر و به روز شدن است. یکی از تکنولوژی هایی که برای یک سازمان احساس می شود تا بر قدرت اطلاع رسانی آن بیافزاید طراحی پرتال سازمانی است . پرتالهای سازمانی برای کاهش هزینه های روزانه  طراحی شده و آنگونه که پیداست تا کنون باعث تغییر و تحول  در زمینه های مختلف شده اند . به طور مثال باعث تسریع و تسهیل در فرآیند  پیچیده سازمانها شده و آنها را به اهدافشان نزدیکتر کرده است  .با توجه به پدید آمدن پرتالهای سازمانی و روی آوری اکثر سازمانهای بزرگ و کوچک به آن ،  امروزه ارائه گزارش عملکرد سازمانها کاری آسان به شمار می آید چرا که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیشمار سازمانها در این خصوص شده است.

پورتال اکسین ویرا

مجموعه اکسین ویرا با عنایت به اهمیت امنیت وب سایتها و پرتال های سازمانی که در کشور طراحی و پیاده سازی می شوند ، تلاش ویژه ای را بر عهده دارد.این مجموعه با تکیه بر دانش کارشناسان و متخصصان خود اقدام به طراحی پرتالهای سازمانی موثری کرده است که علاوه بر مدیریت آن پرتال می تواند نمایی زیبا برای ارائه خدمات سازمان فراهم آورد. سیستم مدیریت پرتال های اکسین ویرا به صورت ماژولار است و باعث می شود تا با یک طراحی حرفه ای با در نظر گرفتن نیازهای سازمان مربوطه به جهت ارائه خدمات خاص به مشتریان، مدیران و پرسنل یک سازمان پرتال سازمانی مطابق با نظر و هدف آنها با روشی نوین طراحی نماید.

اکسین ویرا  بر اساس کسب تجربه طولانی  مدت و تعامل با سازمانهای مختلف  بیش از پانزده سال است که به  طراحی پرتال به همراه گروه مختصص و کارشناس در این حوزه به منظور آنالیز و تحلیل فرآیند های سازمانی کار خود رابا جدیت تمام پیش برده است .

از مجموعه کار های پورتال سازمانی راد وب،  می توان به  مدیریت محتوای وب سایت های  سازمانی، ارائه  خدمات به طور یکپارچه ، امن با قابلیت انعطاف پذیری و رعایت اصول گرافیکی اشاره کرد. مجموعه ما ارائه بیش از 30  پروژه طراحی پرتال های سازمانی بزرگ و شاخص در سطح استان خوزستان را بر عهده دارد و توانسته نسبت به مدیریت و به روز بودن پرتال های سازمانی مطابق با نیاز آنها عملکرد مطلوبی را به ثبت برساند  .

مجموعه ما با ایجاد فضایی مطمئن مطابق با متد روز دنیا  به منظور ارائه خدمت به سازمان های مختلف، توانسته امتیازات مطلوبی را از آن خود نماید و با توجه به دریافت سیلی از نظرات مثبت از سوی سازمانهای طرف قرارداد به منظور پیگیری و برعهده داشتن پشتیبانی 24 ساعته، می توان گفت تیم حرفه ای اکسین ویرا یکی از شاخص ترین مجموعه در زمینه مدیریت و طراحی  پرتال  به شمار می آید .

جهت دریافت نسخه دمو کافی است فرم درخواست را تکمیل بفرمایید تا کارشناسان ما در ۴۸ ساعت نسخه آزمایشی را در اختیار شرکت یا کسب و کار شما قرار دهند.

شرکت اکسین ویرا

 

 

 

سازمانها مراودات متنوعی و بیشماری با مخاطبان دارند و طراحی یک پورتال اختصاصی با امکانات مناسب اطلاع رسانی و ارتباطی ، باعث کاهش مراجعات حضوری، افزایش رضایتمندی ...
اکسین ویرا