دوشنبه 14 تیر 1400
کد مطلب: 625
تعداد بازدید: 1789

6 دلیل حیاتی برای اینکه چرا کسب و کار شما به وب سایت حرفه ای نیاز دارد!؟

6  دلیل حیاتی برای اینکه چرا کسب و کار شما به وب سایت حرفه ای نیاز دارد!؟

دیده شدن در فضای گسترده اینترنت، هزینه راه اندازی نسبتا پایین ، یک ویترین ارزان قیمت و انعطاف پذیر، کاهش هزینه های تبلیغات سنتی ، امکان ارزیابی میزان موفقیت بازاریابی توسط نرم افزار ها، کاهش هزینه های چاپ بروشور ها و کاتالوگ های معرفی محصولات و امکانبه اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئو ها، راه اندازی وب سایت را به یکی از ابزار های موفق بازاریابی تبدیل کرده است


6  دلیل حیاتی برای اینکه چرا کسب و کار شما به وب سایت حرفه ای نیاز دارد!؟


1- ارزان ترین و با ثبات ترین کانال تبلیغاتی است

 دیده شدن در فضای گسترده اینترنت، هزینه راه اندازی نسبتا پایین ، یک ویترین ارزان قیمت و انعطاف پذیر، کاهش هزینه های تبلیغات سنتی ، امکان ارزیابی میزان موفقیت بازاریابی توسط نرم افزار ها، کاهش هزینه های چاپ بروشور ها و کاتالوگ های معرفی محصولات و امکانبه اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئو ها،  راه اندازی وب سایت را به  یکی از ابزار های موفق بازاریابی تبدیل کرده است.
 

2- قدرتمند ترین کانال ارتباطی با مشتریان است

 در 24 ساعت شبانه روز همیشه در دسترس هستید، بسادگی و بدون محدودیت حرف هایتان را بزنید، خودتان را معرفی کنید و محصولات و خدمات را به نمایش بگذارید،از طریق یک جستجوی ساده در گوگل  به سادگی شما را پیدا میکنند ، اتوماسیون فرایند ها را به سایت منتقل کنید، استخدام و پیگیری وضعیت استخدام، رسیدگی به شکایات و صندوق پیشنهادات و انتقادات و حتی درخواست وقت جلسات یا پیگیری محصول یا پروژه را به سایت واگذار کنید. کاهش هزینه های پاسخگویی تلفنی و اتلاف زمان کارکنان یک حقیقت آشکار است. تعامل بیشتر و عمیق تر با مشتریان بسادگی توسط وب سایت واکنشگرای تعاملی و کاربرپسند محقق می شود و اینها، همه از مزایای استفاده از این کانال ارتباطی ارزشمند در عصر ارتباطات است
 

3- پشتیبان و هدایت گر اصلی شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها است

وب سایت را مادر کانال ها می نامند زیرا اصلی ترین و با ثبات ترین امکان دسترسی به کانال های ارتباطی و شبکه های اجتماعی معتبر و تایید شده یک کسب کار را ایجاد می کند، علاوه بر تقویت و ارتباط بین شبکه های اجتماعی و مخاطبانشان، امکان طرح کامل موضوعاتی که در شبکه های اجتماعی با محدودیت های ترافیکی یا فیلترینگ فقط به آنها اشاره محدود شده را بر روی سایت داریم. سایت منبع معتبری برای محتوا و موضوعات مطرح شده در شبکه های اجتماعی است که می توان با استناد به آن اعتبار مطالب منتشر شده در شبکه های اجتماعی را نزد مخاطبان بالاتر برد.  

4- باعث افزایش اعتبار و تقویت جایگاه هویت برند و افزایش اعتماد مشتری می شود

وب سایت کت شلوار کسب و کار شماست! اولین نقطه تماس و اولین تجربه مشتری از برخورد باشماست، به دلیل طراحی اختصاصی در برازندگی و میزان موفقیت و محبوبیت یک سایت تاثیر حتمی دارد. هرچه سایت شیک تر ، موجه تر و منظم تر باشد و انسجام در رنگ ، فونت، محتوا و جلوه های گرافیکی آن بیشتر دیده شود ، تصویر و تجربه ی بهتری را در ذهن مخاطب ایجاد میکند و مشتری را راحت تر متقاعد میکند که به شما اعتماد کند.
 

5- باعث افزایش مشتریان، تثبیت جایگاه در بازار و افزایش درامد خواهد شد

محدود به یک خیابان، یک محله یا یک شهر نباشید، به تمام کشور فکر کنید، جهانی فکر کنید بازارهای کشور های همسایه هم در دسترس است، به تمام زبان ها باید دیده شوید، با کمک وب سایت از تمامی محدودیت های کسب و کاری رها می شوید بصورت شبانه روزی مشتری جدید پیدا کنید از تمامی جغرافیای کشور مشتری جذب کنید ، با هزینه های کمتر فرایند فروش و ارسال کالا را مدیریت کنید تا درامد سرشار از این طریق بدست آورید.
 

6- در فضای رقابتی اینترنتی  از رقبا عقب نمانید

گسترش دیجیتال مارکتینگ و مزایای تبلیغات دیجیتال باعث شده عرصه رقابتی مهمی بین کسب و کار ها شکل بگیرد که با اقبال کاربران شبکه های مجازی و وب سایت ها هر روز این رقابت فشرده تر می گردد و بدست آوردن یک جایگاه مناسب در این بازار به کاری مشکل اما ضروری تبدیل شده است که نمی توان از آن صرف نظر کرد. با توسعه زیرساخت های ارتباطی و نرم افزاری کشور و گستردگی جغرافیای تجاری و افزایش تجربه مشتریان مشتریان از خرید دیجتیال ، آرام آرام به بازار های سنتی باید بدرود گفت، زیرا کاربران ترجیح می دهند در زمان کوتاهتر ، محصولات بیشتر و متنوع تری را بررسی نمایند و گزینه های متعدد را برای مقایسه و انتخاب داشته باشند و این انتظارات بازارهای سنتی را به آرامی بازنشسته خواهد کرد و تنها کسانی در بازار های مدرن خواهند ماند که برای پاسخگویی به انتظار مشتریان تمهیدات لازم را اندیشیده باشند.
 
سخن پایانی
دیر یا زود همه کسب و کار  مجبور خواهند بود در این عرصه حضور پیدا کنند یا با میل و اراده خود و با برنامه مشخص و هدفمند تجاری در دنیای اینترنت قدم خواهند گذاشت یا از بین دوراهی نابودی یا ورود دیرهنگام به انتهای صف پر از ازدهام رقبا کاری بسیار دشوار را در پیش رو خواهند داشت

 

جهت مشاوره در خصوص برآورد هزینه و برنامه طراحی سایت کافی است فرم درخواست را تکمیل بفرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید.

شرکت اکسین ویرا
oxinvira


6 دلیل حیاتی که چرا کسب و کار شما به وب سایت حرفه ای نیاز دارد!؟ 1- ارزان ترین و با ثبات ترین کانال تبلیغاتی است دیده شدن در فضای گسترده اینترنت، هزینه راه اندازی نسبتا پ
اکسین ویرا