چهار شنبه 26 مرداد 1401
کد مطلب: 655
تعداد بازدید: 204

نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست

نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست

نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست یک ماژول از پکیج نرم افزاری پایش است که توسط شرکت اکسین ویرا طب، جهت ثبت ، سنجش و پایش وضعیت بهداشت دست در بخش های درمانی بیمارستان به صورت ریسپانسیو طراحی گردیده است. سوپروایزر یا مسولین کنترل عفونت می توانند بسادگی و با استفاده از ..

نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست
نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست یک ماژول از پکیج نرم افزاری پایش است که توسط شرکت اکسین ویرا طب، جهت ثبت ، سنجش و پایش وضعیت بهداشت دست در بخش های درمانی  بیمارستان به صورت ریسپانسیو طراحی گردیده است. سوپروایزر یا مسولین کنترل عفونت می توانند بسادگی و با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند نسبت به ثبت موقعیت ها در هر بخش اقدام نماییند و از معضلات فرم های کاغذی و ثبت مقادیر در اکسل رهایی یابند.
پکیج نرم افزار ی پایش یک سامانه جامع برای بهبود کیفیت و دفتر پرستاری بیمارستان است که درفریند اعتباربخشی ابزاری ارشمند و استراتژیک برای مدیران بیمارستان می باشد که موضوع اندیکاسیون بهداشت دست یکی از محصولات فرعی این پکیج و به سفارش کنترل عفونت در سامانه پایش ایجاد گردید ، اما امروزه به تنهایی و مستقلا هم در برخی از بیمارستان ها ی سطح کشور درحال استفاده می باشد.
آمار های لحظه ای از وضعیت رعایت بهداشت دست در داشبرد مدیریتی برای مسولین و مدیران ارشد بیمارستان قابل مشاهده است و دسترسی به جزییات داده های ثبت شده نیز به تفکیک زمان ، گروه هدف، بخش ، موقعیت و .. قابل گزارش گیری می باشد
تمامی گزارشات در این نرم افزار با نمودار های گرافیکی بسیار زیبا و گویا همراه هستند و بطور کامل نیاز به هرگونه کامپیوتر یا دانش جانبی در خصوص مجموعه آفیس Excel  ، MS Word و .. را غیر ضروری کرده است. یک پرستار دیگر نیاز نیست با تغییرات ورژن های نرم افزار های آفیس یا نحوه کارکردن با آنها دردسری داشته باشد به سادگی و با چند کلیک هر گزارش آماری را می تواند در موبایل یا تبلت یا کامپیوتر مشاهده یا پرینت کند.
این نرم افزار  تعداد و کیفیت  وقوع هر کدام از پنج موقعیت اصلی را به سادگی هر چه تمام در سیستم ثبت می کند و توسط مدیر خدمات  پرستاری یا سوپروایزر کنترل عفونت این مقادیر و داده ها قابل مشاهده و مدیریت هستندپنج موقعیت اصلی به شرح زیر هستند.


 
  • قبل از تماس با بیمار

  • قبل از پروسیجر آسپتیک

  • بعد از مواجهه با خون و مایعات بیمار

  • پس از تماس با بیمار

  • پس از تماس با محیط مجاور بیمار


مشاهده گر پس از رویت هر کدام از موقعیت های فوق بایستی کیفیت آن را در فرمی مشابه فرم زیر ثبت نماید

گروه های اصلی کادر درمان که در این نوع مشاهده از هم تفکیک می شوند به شرح زیر اند

کادر پرستاری
کادر پزشکی
بهیار ، کمک و خدمات
تکنسین های آزمایشگاه و دارویی

و در پایان نیز مشخصات دقیق ساعت و زمان و تاریخ و محل این بررسی می بایست ثبت گردد

ما در نرم افزار اندیکاسیون بهداشت کلیه جزییات مورد نیاز این مشاهده را توسط نرم افزار اندازه گیری و ثبت می نماییم و گزارشات دقیقی از وضعیت کلی در بیمارستان در بازه های زمانی مختلف ارائه میکنیم
این نرم افزار به سادگی توسط کاربر غیر مسلط به کامپیوتر قابل استفاده است و  نیاز به سخت افزار های کامپیوتری گران قیمت ندارد.، ساختار ماژولار دارد و قابل تهیه به تنهایی یا بصورت ماژول قابل به اتصال به سایر سامانه های پکیج های نرم افزار ی شرکت اکسین است.


گروه نرم افزاری اکسین ویرا طب با بیش از یک دهه  تجربه تولید نرم افزار های بیمارستانی همچون آموزش پرستاری ، مدیریت دفتر پرستاری و شاخص های بیمارستانی و... با طراحی نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست  امیدوار است گامی هرچند کوچک در راستای ارتقای سلامت عمومی و کیفیت خدمات بهداشت و  درمان در کشور را برداشته باشد.
جهت دریافت نسخه دمو کافی است فرم درخواست را تکمیل بفرمایید تا کارشناسان ما در ۴۸ ساعت نسخه آزمایشی را در اختیار شرکت یا کسب و کار شما قرار دهند.

 

نرم افزار اندیکاسیون بهداشت دست ،جهت ثبت ، سنجش و پایش وضعیت بهداشت دست در بخش های درمانی بیمارستان
اکسین ویرا